• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/atakimiteam/?ref=page_internal
  • https://plus.google.com/u/0/102244275828805870196
  • https://twitter.com/atakimi_org

Site Güvenliği

 Site Güvenliği

Son zamanlarda ülkemiz de yaşadığımız terör olayları v.b.artan sardırılar, hırsızlık olayları başta İstanbul olmak üzere büyük şehirlerde site içersinde yer alan konutlarda oturumlar büyük artış göstermiştir.

Bu sitelerde ve toplu konutlarda oturmanın en büyük tercih sebebi ise güvenlik hizmetlerinin en üst düzeyde olmasından kaynaklanmaktadır. Ancak artık tehdit unsurları sadece dışarıdan değil aynı bloktaki bir komşunuz kılığına girmiş art niyetli kişilerde olabiliyor Geniş alanlara kurulmuş bu yapılar bir çok yardımcı tedbir ile denetlenmeli ve giriş çıkışlar kontrol altına alınmalıdır.

 Siteler, villalar, toplu konut ve özel konutlarda yaşayanların huzur ve güvenliği ön planda tutularak gerekli güvenlik önlemlerinin alınmasında A TAKIMI olarak hizmet vermekteyiz.


Firmamızca apartman, site ve binaların sabotaj, hırsızlık, terör saldırıları gibi tehditlere karşı güvenlik ve risk analizi çıkarılır. Bu site güvenlik testi ile site güvenlik açıkları tespit edildikten sonra gerekli görevli sayısı teklif edilir. Proje konut yönetimi veya site yönetimi tarafından kabul gördüğü takdirde site güvenlik izin sertifikası için hemen çalışmalar başlatılır.

Firmamız ca fiziki güvenlik dışında aynı zamanda teknolojik olan tüm güvenliklerde sağlanmaktadır. Site giriş kontrol sistemleri, raporlama sistemleri, kamera / izleme sistemleri ve alarm sistemlerini kullanırken en son teknolojiden faydalanmaktayız.

 Güvenlik Bizim İşimizDöviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar3.77893.7941
Euro4.64954.6681
Hava Durumu
Anlık
Yarın
6° 3°
Saat