• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/atakimiteam/?ref=page_internal
  • https://plus.google.com/u/0/102244275828805870196
  • https://twitter.com/atakimi_org
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam29
Toplam Ziyaret186092

Böcek İlaçlama

 Böcek İlaçlama

Böcek ilaçlama

Böcekler ve haşereler yaşadığımız mekanın istenmeyen canlılarıdır. Böcekler ve haşereler tiksinti duyma özelliğinden dolayı insanlarda psikolojik etkilerin oluşmasına neden olurlar. Ayrıca bu böcek ve haşere türleri sarılık, tifüs, tifo ve sıtma gibi hastalıkların oluşmasına ve yayılmasına kaşıntı, böcek ısırığı, kızarma, ağrı gibi fiziksel şikayetlerin oluşmasına da neden olurlar. Hastalık taşıyan böcekler ve haşereler yaşadığımız mekanlarda sağlığımızı tehdit eden en önemli faktörlerden birisini oluşturmaktadır. Haşere ilaçlama ile hem bu zararlılardan kurtulmuş oluruz, hem de kendimizin ve çevremizde yaşayanların sağlığını güvence altına almış oluruz.Tahta kurusu ilaçlama

İlaçlama servisi

İlaçlama hizmeti verdiğimiz alanlardan bazılarını sıralamak  gerekirse ev,  apartman, daire ve otel ilaçlama servisi hizmetlerinden uçak, gemi,  tren gibi her türlü aracın ve akla gelebilecek her türlü alanın  ilaçlanması hizmetini vermekteyiz.

Ev ilaçlama

Ev ilaçlama konusunda firmamızdan servis talebinde bulunabilirsiniz. Ev ve apartmanlarda bulunan haşereler için kesin çözüm sunan ilaçlama şirketimiz, en kısa sürece garantili ve etkili ilaçlama yaparak evinizde yeniden rahatça ikamet edebilmenizi sağlayacaktır.